BÜYÜ ÇEŞİTLERİ
GİDENİ GETİRME BÜYÜSÜ
Bir kişi, ister erkek olsun ister bayan, sevdiği bir kişiyi aynı şekilde kendisine aşık etmek için sevdiği kişiye uyguladığı bir yöntemdir. Aşk tılsımları, ikili arasında bir sıcaklık, bir yakınlık DEVAMINI OKU
BÜYÜ BOZMA
Büyü çeşitlerine göre değişir büyü bozma işi ilmi havas hocalarına ait bir konudur ve ehli olmayan insan her ne kadar dua ve ayet okursa okusun büyüler bozulmaz.Medyum hakan büyü bozmada kendini dünyaya tanıtmiş bir hocadır.. 
Büyü bozmak için
öncelikle kişinin üzerindeki 
büyüyü tespit etmekle başlanır buda bakım yani yıldızname açmakla başlanır yıldızname bakmak için kişinin adı anne adı dogum tarihi gün ay yıl şeklinde alınır ve bakım yapılır üzerinde
nasıl bir büyü varsa bunun bozumu yapılır..

KORUMA BÜYÜSÜ
Korumu büyüsü diger adıyla koruma vefkki 
çevrenizden sizi her türlü yapılacak büyülerden korur.Hayatınızı alt üst edebilecek tılsım ve büyüler vardır sizi bunlardan korur ve hayatınızın düzende kalmasını saglar. 
koruma büyüsü hastalarımdan tarafından en çok tercih edilen bir büyü çeşididir.

koruma vefkki sizi her türlü kötülükten korudugu gibi görünüp musallat gibi olaylarlarada engeldir halkımız tarafından bilinen 3 harfliler yani cinlerin musallatından korunur olursunuz..
KISMET AÇMA
Kısmet açma büyüsü diger adıyla kısmet açma vefkki Kişiye özel olarak yapılan bu çalışmada, kısmeti kapalı olduğu düşünülen kişi hakkında ön bilgiler alınır yani kişinin adı anne adı dogum tarihi gün ay yıl şeklinde alınır.Sonra Ruhani Alemden destek alınarak bakımı yapılır yani yıldıznamesi açılır..Gerçekte kişinin önünde bir engelin olup olmadığı tespit edilir.Böyle bir hal tespit edilirse kişinin içinde bulunduğu duruma göre Hadimi (Görevli Cin) atanır ve “VEFK” hazırlanmaya başlanır.Sonrasında kişinin bu rahatsızlıktan kurtulması amacıyla duası oluşturulur..
KORUMA BÜYÜSÜ
Korumu büyüsü diger adıyla koruma vefkki çevrenizden sizi her türlü yapılacak büyülerden korur.Hayatınızı alt üst edebilecek tılsım ve büyüler vardır sizi bunlardan korur ve hayatınızın düzende kalmasını saglar.Bu büyüyü yaptirmak isterseniz bana iletişim numaramdan ulaşın. 
BOŞANMA BÜYÜSÜ
Evli olan eşlerden birinin eşini boşanmaya ikna edememesi nedeniyle, eşinin sorunsuz bir şekilde kendi isteğiyle boşanmayı kabul etmesi ve boşanma teklifinin kendisinden gelmesini amaçlayan büyü türüdür.Bu büyüyü yaptirmak isterseniz bana iletişim numaramdan ulaşın. 
GÖZ BAGLAMA BÜYÜSÜ
Göz bağlama büyüsü, büyü çeşitlerinden bir tanesidir ve genellikle evli kadınların kocalarına karşı yaptırmış oldukları büyülerdendir.Göz bağlama büyüsü, nişanlı veya evli olan erkek veya kadının, ev dışında veya içerisinde karşı cinslerden etkilenmemesi için yapılır.Bu büyüyü yaptirmak isterseniz bana iletişim numaramdan ulaşın. 
KISMET BAGLAMA BÜYÜSÜ
Kısmet baglama büyüsü, bir kişinin kısmetini kapatmak amacıyla
medyumlar tarafından yapılan büyü çeşitlerinden bir tanesidir.Bu büyüyü yaptirmak isterseniz bana iletişim numaramdan ulaşın. 
ŞİRİNLİK BÜYÜSÜ
Şirinlik büyüsü halk arasında şirinlik muskası diyede tanınır şirinlik büyüsü sevdiginiz kişiye kendinizi şirin güzel göstermek için uygulanır.Bu büyüyü yaptirmak isterseniz bana iletişim numaramdan ulaşın. 

Ankara medyum

MÜSTERİ KABULUMUZ
Ayda 15,000 ve 20,000 arası halkimiza çare olmaktayım. Randevu ile çalışmaktayım lütfen detaylı bilgi ve randevu almak için  arayıniz.
İŞLEM YAPMAK İÇİN
SİZİN BİLGİLERİNİZ
1-SİZİN İSMİNİZ

2-SİZİN ANNE İSMİNİZ
3-SİZİN DOĞUM TARİHİNİZ
4-SİZİN FOTOGRAFINIZ
5-SİZİN ÖZET BİLGİNİZ

KARŞI TARAF İÇİN
1-KİŞİNİN İSMİ
2-KİŞİNİN ANNE İSMİ
3-KİŞİNİN DOĞUM TARİHİ
4-KİŞİNİN FOTOGRAF
5-KİŞİNİN ÖZET BİLGİSİ

Site Haritası
BÜYÜ NEDİR?
Birtakım doğaüstü güçler, gizemsel sözler,kutsal sayılan nesneler aracılığıyla insanları,
doğayı, doğa yasalarını etkilemek,istenilen şeyleri elde etmek için büyücülerce
belirli kurallara ve tekniklere uygun bir biçimde uygulanan teknikdir..Büyü insanlık tarihinden beri var olup ince ve anlaşılması güç olaylardır. 
Büyücü olarak tabir ettiğimiz kişi, toplum içinde belli bir güce sahip kişidir. Her isteyen kişi
olamamakta, büyücüye özel nitelikler onu diğer insanlardan ayırmaktadır
HAVAS İLMİ
Havas ilmi Kur'ân ve sünnet üzeri yapılan manevî bir tedavi şeklidir. Bir ismi de RUKYE ilmidir. Rukyecilik Allah Resûlü (S.A.V)'in tedavi şeklidir. Bu tedavi, mânâ âleminin doktorlarından ve mürşidlerinden alınan himmet ile yapılır. Bir adı da gizli ilimlerdir. Havas hocası medyum hakan dünyaya kendini tanıtmıştır..
FAL NEDİR
Günümüzün çağında fallar bilinmeyen gerçeklere ışık tutmaktadırlar. İnsan oğlunun yaradılışından bu yana gelecek ve olacaklar hakkında merak ettikleri ve öğrenmek istediklerini bunlar gibi konuları bilmek isterler bunlardan bağzıları; işi, kısmeti, evliliği, kaderi, nasibi, yıldıznamesi, vs.. hakkında çeşitli öngörülerde bulunmak ve önceden öğrenmek gibi isteğini ve arzusunu anlama bilme duygusunu yenememiştirler. Bizler sizler için ve sizlerin ilgisine ve alakasına fallar konusunu açıyoruz..
BÜYÜ HAREKETLERİ
Büyücünün gerçekleştirmiş olduğu tüm hareketler ayin olarak tanımlanmaktadır. Bu noktada ayin koşulları önemlidir. Ayinin gerçekleştirileceği zaman özel olarak saptanır, mesela bazı ayinler gece yarısı yapılmak zorundadır. Bazı ayinler güneşin doğuşu ve batışı arasında yapılmalıdır, özellikle Cuma ve Cumartesi günleri özel günlerdir. Eski Hindistan’da ayinler yeni ay ve dolunay dönemlerinde yapılmıştır. Buradan anlaşılacağı gibi ayın hareketleri, yıldızlar, güneşin hareketi gözlemlenerek bunlara bağlı olarak ayin dönemleri tespit edilmiştir. Bu nedenle astrolojinin büyüye bağlı olduğu da sanılmıştır.