ALDATAN EŞİ EVE BAGLAMA

ALDATAN EŞİ EVE BAGLAMA BÜYÜSÜ
Medyum Hakan hoca aldatılan eşlere derman olmaya devam ediyor,
Evlisiniz ve eşiniz artık sizden sogudu ve başkasına gönülmü verdi evine varsa çocuklarına bile ilgisizmi davranıyor ne yapsanızda gözüne gelmiyor evinde artık zaman geçirmiyor mu hayatta dermansız dert yoktur yeterki dogru hoca ile çalışın Medyum hakan sizin isteklerinizi yerine getirmek için çalışmalarını itina ile yapıyor..

İşleme başlamadan önce bakım yapıp yani yıldızname açıp nasıl bir çalışma gerektigine bakıyor bakım yapmak içinde adınızı anne adınızı ve dogum tarihinizi gün ay yıl şeklinde alıyor..
Eşinizin beraber oldugu insanın bilgilerinide biliyorsanız tabiki işe yarar şayet bilmiyorsanız eşinizin bilgilerini alıp hane içerisinden bakıp kişiden soguması için ayırma büyülerinin gerekenini yapıyor..

Halkımızın ilk aklına gelen eşim eve gelmiyor ben nasıl yedirme içirme yaptıracagım Eşinize yapılan tılsım ve vefkleri yedirme içirme yapmanız şart degildir yedirme içirme yapılmadan da arkasından işlem yapılabilir aynı şekilde sonuç alırsınız..

Eşinize yapılan sogutma işleminden sonra size baglanması için nasıl bir baglama büyüsü kullanılacagı önemlidir bazen baglama büyüsü yeterli olur bazen muhabbet büyüsü,bazende canbar büyüsü yeterli olur bu bakım yapınca belli olur nasıl bir çalışma yapılacagı bakım yani yıldızname baktırmak için iletişin numaramdan iletişime geçiniz...

SİZE CANBAR,MUHABBET,BAGLAMA VE PAPAZ BÜYÜSÜ ADET KANI BÜYÜSÜNDEN BAHSEDECEGİM..

---------------------------------------------------------------------------------------------
GİDEN EŞİ EVE GETİRME BÜYÜSÜ NEDİR,,
Giden eşi eve getirme büyüsü günümüz şartlarında daha çok ilişkilerde akla gelen bir yöntemdir. Eş veya sevgilinizin sizden uzaklaştığını hissettiğiniz durumlarda, ilişkinin yeniden eski halinde dönmesini sağlamak için tercih edilir.Sevdiğiniz kişinin sizden uzaklaşması (dışarıdan yapılmış bir büyü yoksa) hiçbir zaman aniden gerçekleşmez. Yada yılların verdigi ilişkilerdeki monotonlaşmalar sevgiliniz yada eşinizin gözünün dışarı çıkmasına ve yeni birliktelikler ve heyecan aramayla başlaya bilir.Eger eşiniz gözü sizi görmemekte ve sadece aklı 3 şahış olan kişide yani tabiri caizse evliyken sevgilisi olan kişideyse ve bu kişide sevdiginiz insanı büyü ile kendine bagladıysa öncelikle o kişi ile ayrılması için büyü bozulmalıdır ve ondan soguması için sogutma büyüsü yapılmalı ve sizi tekrar sevmesi ve evine sadakatle baglanması için canbar büyüsü işlemi kullanılmalıdır..Sevgilisi veya eşi tarafından terk edilen kişilerin “Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Yapılır?” şeklinde soruların cevabı olarak canbar büyüsünden bahsedecegim..

GERİ GETİREN CANBAR BÜYÜSÜ NEDİR!!!
Aşk ve sevgi büyüleri arasında Canbar büyüsü en etkili aşk büyüsü olmaktadır.Çeşitli sebepler ile ayrılmış sevenlerin kavuşması için yapılmaktadır canbar büyüsünün genelde kullanılan malzemesi ceylan derisi üzerine özel mürekkep ile yazılarak yapılırdı lakin günümüzde yapım usulü değişiklik göstermektedir ve bu büyünün etkisinin en önemli tesiri bu çalışmayı yapan hocanın ilim ve maneviyatıdır... Bu büyüyü herkes yapamaz ve bozamaz Medyum hakan hoca kendini canbar büyüsünde kanıtlamıs büyük bir üstaddır..Özellikle genç yaştaki aşıkların çoğunlukla tercih ettiği canbar büyüsü gerçekten etkin bir aşık etme büyüsüdür. Hepimiz bir dönem genç olduk bazılarımız ise hala bu dönemi en ateşli şekilde yaşamakta mutlaka. Sevdiğiniz gün geçtikte sizden uzaklaşıyorsa bir başka insana gönül vermiş olma ihtimali oldukça yüksektir. Böyle bir dönem içindeyseniz canbar büyüsü sizi bu içine sıkıştığınız kötü durumdan bütünüyle kurtaracaktır.Canbar büyüsünün adını insanlarımız daha yeni yeni duymaya başladılar. Aslında büyüler yıllardır var olan ama insanların ismini duymadıklarını bir uygulamadır.Canbar büyüsü daha öncede söylediğim gibi gerçekten etkisi güçlü bir aşk büyüsüdür.

CANBAR BÜYÜSÜ SONUCU KAC GÜNDÜR?
Bu büyünün sonuç alma süresi 1 ila 2 hafta arasında değişmektedir çünkü kişiye özel işlem yapılmaktadır.Canbar aşk büyüsünde en önemli husus bunu yaptıran insanların acaba sonuç alırmıyım diyerek kaygıya düşmeleri bu büyünün tesirini azaltmaktadır. Bu nedenle özellikle canbar aşk büyüsünü yaptırmış kişilerin bu vefkin tutacağına gönülden inanmaları gerekiyor.Vefkin tesir gücü bu inanca bağlı olarak artıyor yada azalıyor. Bu husus önemlidir ve unutulmamalıdır. Zaten canbar büyüsünü yapan medyum bunu size mutlaka söyler.

CANBAR BÜYÜSÜ NASIL TUTAR
Canbar büyüsü yaptırdığınız kişi, yaptıran kişiyi rüyasında görür. Onu görmeden, sesini duymadan duramaz. Duvara baksa o yere baksa o nereye baksa onu görür. Hatta bir kişiyle konuşurken bile Canbar büyü yapanı kişiyi düşünür onun aşkı için çıldıracak dereceye gelir.Canbar büyüsü yapılan kişide ne şekiller olur Bir an önce ayrıldığı kişiye gider barışır, onsuz yapamaz. Onun için kendine zarar verebilir ta ki sevdiğine kavuşuncaya kadar bu sıkıntıları devam eder hatta başka sevdiği, de varsa ondan soğur ayrılır.

CANBAR BÜYÜSÜ SONUÇLARI NELERDİR
Canbar büyüsü yaptırılan kişi, etkisinden çıkamaz. Saatlerce sizinle konuşmak ister Sesini duyunca biraz ferahlar Canbar büyüsü yapılan kişi etkisinde olduğu için ayrı olan çiftlerde kişiyi arar ve barışır, duygusallaşır, bütün kinleri beyninden silinir ömür boyu sevdiğinin sözünden çıkamaz.

CANBAR BÜYÜSÜ KİMLERE YAPILIR
Bu büyü çeşidi genelde severek ayrılmış aşıklar, sebepsiz ayrılan aşıklar, aileler yüzünden ayrılmış aşıklar, birden ne olduğunu anlamadan her gün tartışan aşıklar, evliliği mutlu giderken bir anda sebepsiz tartışmalarla sürekli tartışan aşıklar ve bu durumuma benzer bir çok ayrılık sinyali veren durumlarda canbar büyüsü çok etkilidir.Canbar büyüsü şuanda kadar etkisi en hızlı alınan büyü türüdür.Bu sebeple canbar büyüsünün doğru bir hoca tarafından yapılması çok önemlidir.Medyum Hakan Canbar büyüsünde kendini ispatlamiş ayrılanları tekrar baglamiş bir hocadır resmi yorumlarda görüldü gibi başarılı işlemleri net olarak görülmektedir..
---------------------------------------------------------------------------------------------
MUHABET BÜYÜSÜ NEDİR
Muhabbet büyüsü sevgililer,nişanlılar genel olarak Evli çiftler tercih etmektedir.muhabbet büyüsü yapılan kişide ki degişikleri 1 hafta icerisinde gözlerinizle göreceksiniz muhabbet büyüsü eşler arasında huzursuzluk ve muhabbet bitmiş anlarda kullanılır Evinizde hergün kavga anlaşamamak mı var eşinizle artık konuşamaz halemi geldiniz birbirinize sözleriniz batar durumamı geldi buda sizi çokmu huzursuz ediyor mutluluga bir telefon kadar yakınsız Medyum Hakan Hoca yılların verdigi deneyimle sizlerin huzurunuzu mutluluguınuzu istiyor..
----------------------------------------------------------------------------------------------
BAGLAMA BÜYÜSÜ
Bağlama Büyüsü, ilişkilerinde yaşanan problemlerin çözümü amacıyla yapılan Karı- koca arasında yaşanan sorunlar, bir süre sonra değişen sevgilinin, ilgisiz eş veya nişanlının, çevresindeki insanların etkisinden uzak durup tamamen size bağlanması ve ilişkinin istenilen şekilde devamını sağlamak niyetiyle yapılır. Eşiniz veya sevdiğiniz kişi bir anda başkasıyla birlikte olabilir, sizden uzaklaşabilir, sizi aldatabilir veya ilişkinin gereklerini yerine getirmemesinden dolayı beraberliğiniz kopma noktasına gelmiş olabilir.aşanan sorunların çözümü veya kopma noktasına gelmiş bir ilişkinin toparlanması ve eski günlere yeniden dönülebilmesi amacıyla yapılan bağlama vefki dini olarak bir sakıncası yoktur.
-------------------------------------------------------------------------------------------
PAPAZ BÜYÜSÜ HAYIZ KANI BÜYÜSÜ NEDİR
Papaz büyüsü diyince akla ilk gelen bunu papaz bir hoca tarafından yapıldığıdır bu yanlıştır Papaz büyüsünü her ehli medyum yapar Medyum Hakan papaz büyüsünü yapmakta uzmandır,papaz büyüsünün yapılış şekillerinin iki çeşidini anlatıyorum bunun birincisi kadının aybaşı kanı veya erkeğin menisi ile yapılır. Esasen ikiside doğrudur. .

Bunlardan Hayız kanı (Aybaşı Kanı) ile yapılan ve pagan (putatapan) dönemlerden kalan en etkili büyü çeşitlerinden tekidir. Genellikle Süryani dili ile okunan dualar kullanıldığı için papaz büyüsü adını alır.Kadının hayız günü başlangıcındaki ilk kan ile yapılır. Bu erkeği kendine bağlama maksatlı olur. Yine bu büyüyü bozmak için tek başka kişinin adet kanının son damlaları kullanılır.

Örnek vermek gerekirse evli karı kocadan erkeğe başka bir kadın bu büyüyü yaptırsa bu erkeği kendine bağlaması manasına gelecektir ki bu yuvanın yıkılmasına ve erkeğin diğer kadına gitmesine sebebiyet verecektir. Bu durumda Evli kadının kocasına yapılan bu büyüyü bozması için kendi adet kanının son damlalarını içirir ve büyü bozulur. ancak bu o kadar kolay değildir ve işi bilen medyum-hocadan yardım almalıdır MEDYUM HAKAN İŞİNİN EHLİDİR TABİKİDE KARAR SİZİNDİR,,

Yine bu adet kanı büyüsünün sıcak ve soğuk şekli var. En çok bağlama büyüsü şeklinde yapılır ancak başka tek çok amaç için de yapılması mümkündür. (bağlama, muhabbet, kısırlık, soğutma ve cinsel tercih değişikliği için.)

PAPAZ BÜYÜSÜNÜN MALZEMELERİ (domuz yağı, meni, hayz kanı, saç, tırnak vs.)daha sonra bazı işlemlerden geçirildikten sonra uygulamaya konulur... Ve papaz büyüsünün bozulması da kolay değildir İyi bir medyumda papaz büyüsü yapabilir aynı zamanda papaz büyüsünü bozabilir.Erkek meni şeklinede gelecek olursak durum hayız kanı ile aynıdır.papaz büyüsünde yedirme içirme şart degildir arkadanda yapılabilir bunun içinde kişinin adı anne adı dogum tarihi gereklidir..

BÜYÜ ÇEŞİTLERİ
 •  Geri döndürme büyüsü günümüz şartlarında  daha  çok ilişkilerde akla gelen bir yöntemdir.  Eş veya  sevgilinizin sizden uzaklaştığını hissettiğiniz  durumlarda, ilişkinin yeniden eski halinde..
  ------------------------------------------
 •  Aşk ve sevgi büyüleri arasında Canbar  büyüsü en etkili aşk  büyüsü olmaktadır.Çeşitli  sebepler  ile ayrılmış sevenlerin kavuşması için  ve ev...
  ------------------------------------------
 •  Evlenmek isteyip de bir türlü  evlenemeyen  Ortada bir sebep yok  olmasına ragmen karşı  tarafı bir türlü  evlenemeye ikna edemeyen iki  çiftin evlenmesi için yapılan.
  ------------------------------------------

 •  Büyü çeşitlerine göre değişir büyü bozma işi ilmi havas  hocalarına ait bir konudur ve ehli olmayan insan her ne kadar  dua ve ayet okursa okusun büyüler bozulmaz.Medyum hakan  büyü bozmada kendini dünyaya tanıtmiş...
  ------------------------------------------
 •  Bağlama Büyüsü, ilişkilerinde yaşanan problemlerin çözümü amacıyla  yapılan Karı- koca arasında yaşanan sorunlar, bir süre sonra değişen  sevgilinin, ilgisiz eş veya nişanlının, çevresindeki insanların..
  ------------------------------------------
 •  Ayırma büyüsü İki kişiyi birbirinden ayırmak, sevgiliyi veya eşleri birbirinden  ayırmak amacıyla yapılan büyülere Ayırma Büyüsü adı denir. Genelde iyi niyet  taşımayan kişilerin...
  ------------------------------------------

 •  muhabbet büyüsü eşler arasında huzursuzluk ve muhabbet bitmiş anlarda  kullanılır Evinizde hergün kavga anlaşamamak mı var eşinizle artık  konuşamaz halemi geldiniz 
   birbirinize sözleriniz...
  ------------------------------------------
    KISMET AÇMA BÜYÜSÜ
   Kişiye özel olarak yapılan bu  çalışmada, kısmeti kapalı  olduğu düşünülen kişi  hakkında ön bilgiler alınır ve  Ruhani Alemden destek alınarak gerçekte kişinin önünde bir engelin olup olmadığı tespit
  ------------------------------------------
    PAPAZ BÜYÜSÜ NEDİR
   papaz büyüsünün  yapılış şekillerinin  iki çeşidini anlatıyorum bunun  birincisi kadınınaybaşı kanı veya erkeğin menisi ile yapılır. Esasen  ikiside doğrudur. .
   ------------------------------------------

Hizmet verdigim iller