CİNSELLİK BAGLAMA BÜYÜSÜ

CİNSELLİK BAGLAMA BÜYÜSÜ NEDİR
Erkeklik Bağlama Büyüsü, eşini veya sevgilisini her türlü uyarılara rağmen sürekli başka kadınlarla birlikte olarak aldatan, cinsel anlamda gözü hep dışarıda olan erkeklerin cinsel fonksiyonlarını etkisiz hale getirip, eşinden veya sevgilisinden başka biriyle birlikte olmasını engellemek için yapılan çalışmadır. Erkeğin istek ve arzularının başka kadınlara karşı etkisiz hale getirilmesinde etkili bir yöntemdir.
Bu büyü çeşidi, çok eskilerden beri günümüze kadar gelmiş eski şaman ve anadolu büyülerindendir. Abartısız yüzlerce çeşidi vardır ve günümüzde hala yapılmaktadır. Özellikle evli kadınlar eşlerinin ilgisinin başka kadınlara kaymasını önlemek maksadı ile yaptırır.


CİNSELLİK BAGLAMA BÜYÜSÜ YAPILIKEN NELER GEREKİR
Cinsellik Bağlama Büyüsü, kişinin bilgileri üzerinden hareket edilerek,Adı anne adı dogum tarihi gibi gerektigi durumlardada bir resim ihtiyac olur.Bakım sonrası ortaya çıkan bilgiler ışığında hazırlanan malzemeler ve okumalarla yapılan bir uygulamadır.
Medyum hakan tarafından özel yöntemlerle yapılan ve hazırlık süreci 2-3 gün süren bir çalışmadır. Konuyla ilgili detaylar gizli tutulmaktadır.


CİNSEL BAGLAMA BÜYÜSÜ YAPILDIKTAN SONRA ETKİLERİ
Yapılan çalışmanın ardından, kişinin eşi ya da sevgilisi dışındaki kadınlara karşı olan hisleri (cinsel arzu, istek.. vs.) ve bu yöndeki istekleri körelmeye başlar. Cinsel fonksiyonları engellendiği için birliktelik yaşayamazlar. Bu fonksiyonlar sadece eşi veya sevgilisi ile birlikte olacağında etkin hale gelir.
Kadınların eşleri tarafından aldatılmaması için yaptırdığı en etkili büyülerden biridir...

BÜYÜ ÇEŞİTLERİ
 •  Geri döndürme büyüsü günümüz şartlarında  daha  çok ilişkilerde akla gelen bir yöntemdir.  Eş veya  sevgilinizin sizden uzaklaştığını hissettiğiniz  durumlarda, ilişkinin yeniden eski halinde..
  ------------------------------------------
 •  Aşk ve sevgi büyüleri arasında Canbar  büyüsü en etkili aşk  büyüsü olmaktadır.Çeşitli  sebepler  ile ayrılmış sevenlerin kavuşması için  ve ev...
  ------------------------------------------
 •  Evlenmek isteyip de bir türlü  evlenemeyen  Ortada bir sebep yok  olmasına ragmen karşı  tarafı bir türlü  evlenemeye ikna edemeyen iki  çiftin evlenmesi için yapılan.
  ------------------------------------------

 •  Büyü çeşitlerine göre değişir büyü bozma işi ilmi havas  hocalarına ait bir konudur ve ehli olmayan insan her ne kadar  dua ve ayet okursa okusun büyüler bozulmaz.Medyum hakan  büyü bozmada kendini dünyaya tanıtmiş...
  ------------------------------------------
 •  Bağlama Büyüsü, ilişkilerinde yaşanan problemlerin çözümü amacıyla  yapılan Karı- koca arasında yaşanan sorunlar, bir süre sonra değişen  sevgilinin, ilgisiz eş veya nişanlının, çevresindeki insanların..
  ------------------------------------------
 •  Ayırma büyüsü İki kişiyi birbirinden ayırmak, sevgiliyi veya eşleri birbirinden  ayırmak amacıyla yapılan büyülere Ayırma Büyüsü adı denir. Genelde iyi niyet  taşımayan kişilerin...
  ------------------------------------------

 •  muhabbet büyüsü eşler arasında huzursuzluk ve muhabbet bitmiş anlarda  kullanılır Evinizde hergün kavga anlaşamamak mı var eşinizle artık  konuşamaz halemi geldiniz 
   birbirinize sözleriniz...
  ------------------------------------------
    KISMET AÇMA BÜYÜSÜ
   Kişiye özel olarak yapılan bu  çalışmada, kısmeti kapalı  olduğu düşünülen kişi  hakkında ön bilgiler alınır ve  Ruhani Alemden destek alınarak gerçekte kişinin önünde bir engelin olup olmadığı tespit
  ------------------------------------------
    PAPAZ BÜYÜSÜ NEDİR
   papaz büyüsünün  yapılış şekillerinin  iki çeşidini anlatıyorum bunun  birincisi kadınınaybaşı kanı veya erkeğin menisi ile yapılır. Esasen  ikiside doğrudur. .
   ------------------------------------------

Hizmet verdigim iller