GÖZ BAGLAMA BÜYÜSÜ

GÖZ BAGLAMA BÜYÜSÜ NEDİR
Göz bağlama büyüsü, büyü çeşitlerinden bir tanesidir ve genellikle evli kadınların kocalarına karşı yaptırmış oldukları büyülerdendir.Göz bağlama büyüsü, nişanlı veya evli olan erkek veya kadının, ev dışında veya içerisinde karşı cinslerden etkilenmemesi, sadece evi ve eşi ile ilgilenmesi, onları görmesi, yuvasına daha düşkün olması, tüm isteklerin veya kazançların ev içerisinde gerçekleşmesi amacıyla yapılan büyülerden bir tanesidir.


GÖZ BAGLAMA BÜYÜSÜ YAPILIRKEN GEREKENLER NELERDİR
Kişinin detaylı olarak bilgileri, çiftler arasındaki burç uyumları detaylı olarak değerlendirilir.
Daha sonra büyüyü yapan kişinin belirlemiş olduğu gün ve saatlere göre belirlenen işler yapılır ve büyüyü yaptıran kişinin talebine göre dua da hazırlanabilir.


GÖZ BAGLAMA BÜYÜSÜ NE AMAÇLA YAPILIR
Göz Bağlama Büyüsü, eşiniz veya sevgilinizin çevresinde bulunan tüm yabancı ilgilere karşı kendisini engelleyemediği, dışarıdan gelen bakış ve alakaya karşı koyamayıp sürekli bu ilgiyi arandığı durumlarda yapılan etkili bir çalışmadır.
Kişinin gözü sürekli dışarda olup, size rahatsızlık verecek boyuta ulaştığında ve onun gözünün sizden başkasını görmesini istemediğiniz durumlarda yapılabilecek kuvvetli bir çalışmadır. Büyü niteliğinde olmayıp Esma-ül Hüsna’lar, Ayet-i Kerimeler’le konusunda Medyum hakan yapmaktadır.


GÖZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPILTIKTAN SONRA ETKİSİ
Göz Bağlama Büyüsü, eşinizin veya sevdiğiniz kişinin bilgileri üzerinden hareket edilerek, onun dışarıya karşı olan ilgi ve alakasını azaltıp, size karşı olan ilgi ve sevgisinin arttırılması, gözünün sizden başkasını görmemesi için özel yöntemlerle 5-7 günlük zaman diliminde yapılır. Kişinin özel saatlerinde yapılan çalışmayla tüm ilgisi size yönlendirilir.
Yapılan çalışmanın etkileme süreci başladığında kişi sizden başkasıyla ilgilenmez hale gelir. Gözleri çevredeki diğer bakışlara karşı kapanmıştır. Tüm ilgi ve sevgisi sizin üzerinize yoğunlaşır.

BÜYÜ ÇEŞİTLERİ
 •  Geri döndürme büyüsü günümüz şartlarında  daha  çok ilişkilerde akla gelen bir yöntemdir.  Eş veya  sevgilinizin sizden uzaklaştığını hissettiğiniz  durumlarda, ilişkinin yeniden eski halinde..
  ------------------------------------------
 •  Aşk ve sevgi büyüleri arasında Canbar  büyüsü en etkili aşk  büyüsü olmaktadır.Çeşitli  sebepler  ile ayrılmış sevenlerin kavuşması için  ve ev...
  ------------------------------------------
 •  Evlenmek isteyip de bir türlü  evlenemeyen  Ortada bir sebep yok  olmasına ragmen karşı  tarafı bir türlü  evlenemeye ikna edemeyen iki  çiftin evlenmesi için yapılan.
  ------------------------------------------

 •  Büyü çeşitlerine göre değişir büyü bozma işi ilmi havas  hocalarına ait bir konudur ve ehli olmayan insan her ne kadar  dua ve ayet okursa okusun büyüler bozulmaz.Medyum hakan  büyü bozmada kendini dünyaya tanıtmiş...
  ------------------------------------------
 •  Bağlama Büyüsü, ilişkilerinde yaşanan problemlerin çözümü amacıyla  yapılan Karı- koca arasında yaşanan sorunlar, bir süre sonra değişen  sevgilinin, ilgisiz eş veya nişanlının, çevresindeki insanların..
  ------------------------------------------
 •  Ayırma büyüsü İki kişiyi birbirinden ayırmak, sevgiliyi veya eşleri birbirinden  ayırmak amacıyla yapılan büyülere Ayırma Büyüsü adı denir. Genelde iyi niyet  taşımayan kişilerin...
  ------------------------------------------

 •  muhabbet büyüsü eşler arasında huzursuzluk ve muhabbet bitmiş anlarda  kullanılır Evinizde hergün kavga anlaşamamak mı var eşinizle artık  konuşamaz halemi geldiniz 
   birbirinize sözleriniz...
  ------------------------------------------
    KISMET AÇMA BÜYÜSÜ
   Kişiye özel olarak yapılan bu  çalışmada, kısmeti kapalı  olduğu düşünülen kişi  hakkında ön bilgiler alınır ve  Ruhani Alemden destek alınarak gerçekte kişinin önünde bir engelin olup olmadığı tespit
  ------------------------------------------
    PAPAZ BÜYÜSÜ NEDİR
   papaz büyüsünün  yapılış şekillerinin  iki çeşidini anlatıyorum bunun  birincisi kadınınaybaşı kanı veya erkeğin menisi ile yapılır. Esasen  ikiside doğrudur. .
   ------------------------------------------

Hizmet verdigim iller