CANBAR BÜYÜSÜ

CANBAR BÜYÜSÜ NEDİR?
Aşk ve sevgi büyüleri arasında Canbar büyüsü en etkili aşk büyüsü olmaktadır.Çeşitli sebepler ile ayrılmış sevenlerin kavuşması için yapılmaktadır canbar büyüsünün genelde kullanılan malzemesi ceylan derisi üzerine özel mürekkep ile yazılarak yapılırdı lakin günümüzde yapım usulü değişiklik göstermektedir ve bu büyünün etkisinin en önemli tesiri bu çalışmayı yapan hocanın ilim ve maneviyatıdır
Bu büyüyü herkes yapamaz ve bozamaz Medyum hakan hoca kendini canbar büyüsünde kanıtlamıs büyük bir üstaddır..


CANBAR BÜYÜSÜ SONUCU KAC GÜNDÜR?
Bu büyünün sonuç alma süresi 1 ila 2 hafta arasında değişmektedir çünkü kişiye özel işlem yapılmaktadır.
Canbar aşk büyüsünde en önemli husus bunu yaptıran insanların acaba sonuç alırmıyım diyerek kaygıya düşmeleri bu büyünün tesirini azaltmaktadır. Bu nedenle özellikle canbar aşk büyüsünü yaptırmış kişilerin bu vefkin tutacağına gönülden inanmaları gerekiyor.
Vefkin tesir gücü bu inanca bağlı olarak artıyor yada azalıyor. Bu husus önemlidir ve unutulmamalıdır. Zaten canbar büyüsünü yapan medyum bunu size mutlaka söyler.Her insan âşık olup bir kişiyi sevmiştir, her insan sevdiği kişinin, de ona aşık olmasını ister.


CANBAR BÜYÜSÜ NASIL TUTAR
Canbar büyüsü yaptırdığınız kişi, yaptıran kişiyi rüyasında görür. Onu görmeden, sesini duymadan duramaz. Duvara baksa o yere baksa o nereye baksa onu görür. Hatta bir kişiyle konuşurken bile Canbar büyü yapanı kişiyi düşünür onun aşkı için çıldıracak dereceye gelir.
Canbar büyüsü yapılan kişide ne şekiller olur Bir an önce ayrıldığı kişiye gider barışır, onsuz yapamaz. Onun için kendine zarar verebilir ta ki sevdiğine kavuşuncaya kadar bu sıkıntıları devam eder hatta başka sevdiği, de varsa ondan soğur ayrılır.


CANBAR BÜYÜSÜ SONUÇLARI NELERDİR
Canbar büyüsü yaptırılan kişi, etkisinden çıkamaz. Saatlerce sizinle konuşmak ister Sesini duyunca biraz ferahlar Canbar büyüsü yapılan kişi etkisinde olduğu için ayrı olan çiftlerde kişiyi arar ve barışır, duygusallaşır, bütün kinleri beyninden silinir ömür boyu sevdiğinin sözünden çıkamaz.


CANBAR BÜYÜSÜ KİMLERE YAPILIR
Bu büyü çeşidi genelde severek ayrılmış aşıklar, sebepsiz ayrılan aşıklar, aileler yüzünden ayrılmış aşıklar, birden ne olduğunu anlamadan her gün tartışan aşıklar, evliliği mutlu giderken bir anda sebepsiz tartışmalarla sürekli tartışan aşıklar ve bu durumuma benzer bir çok ayrılık sinyali veren durumlarda canbar büyüsü çok etkilidir.
Canbar büyüsü şuanda kadar etkisi en hızlı alınan büyü türüdür.Bu sebeple canbar büyüsünün doğru bir hoca tarafından yapılması çok önemlidir.

BÜYÜ ÇEŞİTLERİ
 •  Geri döndürme büyüsü günümüz şartlarında  daha  çok ilişkilerde akla gelen bir yöntemdir.  Eş veya  sevgilinizin sizden uzaklaştığını hissettiğiniz  durumlarda, ilişkinin yeniden eski halinde..
  ------------------------------------------
 •  Aşk ve sevgi büyüleri arasında Canbar  büyüsü en etkili aşk  büyüsü olmaktadır.Çeşitli  sebepler  ile ayrılmış sevenlerin kavuşması için  ve ev...
  ------------------------------------------
 •  Evlenmek isteyip de bir türlü  evlenemeyen  Ortada bir sebep yok  olmasına ragmen karşı  tarafı bir türlü  evlenemeye ikna edemeyen iki  çiftin evlenmesi için yapılan.
  ------------------------------------------

 •  Büyü çeşitlerine göre değişir büyü bozma işi ilmi havas  hocalarına ait bir konudur ve ehli olmayan insan her ne kadar  dua ve ayet okursa okusun büyüler bozulmaz.Medyum hakan  büyü bozmada kendini dünyaya tanıtmiş...
  ------------------------------------------
 •  Bağlama Büyüsü, ilişkilerinde yaşanan problemlerin çözümü amacıyla  yapılan Karı- koca arasında yaşanan sorunlar, bir süre sonra değişen  sevgilinin, ilgisiz eş veya nişanlının, çevresindeki insanların..
  ------------------------------------------
 •  Ayırma büyüsü İki kişiyi birbirinden ayırmak, sevgiliyi veya eşleri birbirinden  ayırmak amacıyla yapılan büyülere Ayırma Büyüsü adı denir. Genelde iyi niyet  taşımayan kişilerin...
  ------------------------------------------

 •  muhabbet büyüsü eşler arasında huzursuzluk ve muhabbet bitmiş anlarda  kullanılır Evinizde hergün kavga anlaşamamak mı var eşinizle artık  konuşamaz halemi geldiniz 
   birbirinize sözleriniz...
  ------------------------------------------
    KISMET AÇMA BÜYÜSÜ
   Kişiye özel olarak yapılan bu  çalışmada, kısmeti kapalı  olduğu düşünülen kişi  hakkında ön bilgiler alınır ve  Ruhani Alemden destek alınarak gerçekte kişinin önünde bir engelin olup olmadığı tespit
  ------------------------------------------
    PAPAZ BÜYÜSÜ NEDİR
   papaz büyüsünün  yapılış şekillerinin  iki çeşidini anlatıyorum bunun  birincisi kadınınaybaşı kanı veya erkeğin menisi ile yapılır. Esasen  ikiside doğrudur. .
   ------------------------------------------

Hizmet verdigim iller