EVLİLİK BÜYÜSÜ

EVLİLİK BÜYÜSÜ NEDİR?
Evlenmek isteyip de bir türlü evlenemeyen Ortada bir sebep yok olmasına ragmen karşı tarafı bir türlü evlenemeye ikna edemeyen iki çiftin evlenmesi için yapılan uygulamalar bütününe evlilik büyüsü denir.

EVLİLİK BÜYÜSÜNÜ KİMLER YAPABİLİR
Evlilik büyüsünü ne yazık ki her medyum hoca yapamaz
Medyum Hakan hoca evlilik büyüsünün basarılı işlemlerinde kendini ispatlamış büyük bir üstaddır


EVLİLİK BÜYÜSÜNÜ YAPMAK İÇİN GEREKENLER
Bu sebeple evlilik büyüleri hazırlanırken en etkili evlilik büyüsü doğru yapılan araştırma ve (bakım) sonucu ortaya konabilir. Bu şekilde kişiler için en etkili evlilik büyüsü doğru bir şekilde tespit edilir ve yapılan uygulamadan hızlı bir şekilde netice alınır.

EVLİLİK BÜYÜSÜNÜN TUTMA ZAMANI NEDİR?
Evlilik tılsımı yapıltıktan 1 ve 14 gün arasında kendini göstermektedir.
Kişiye özel olarak yapılan bu çalışmada herkeze aynı vefk ve tılsımlar kullanılmaz.


EVLİLİK KISMETİ NASIL ACILIR?
kısmeti kapalı olduğu düşünülen kişi hakkında ön bilgiler alınır ve Ruhani Alemden destek alınarak gerçekte kişinin önünde bir engelin olup olmadığı tespit edilir.
Böyle bir hal tespit edilirse kişinin içinde bulunduğu duruma göre Hadimi (Görevli Cin) atanır
ve “VEFK” hazırlanmaya başlanır.
Sonrasında kişinin bu rahatsızlıktan kurtulması amacıyla dua oluşturulur.

BUNUN İÇİNDE KISNET AÇMA YÖNTEMLERİ KULLANILIR
Kişi; üzerinde taşıdığı Vefk ve okuduğu dualarla oluşturduğu pozitif enerji sayesinde,
içinde bulunduğu sıkıntı ve engelleri kaldırılmaya başlar.

KISMET KAPALILIGI NASIL ANLAŞILIR
Bir çok kişi kısmetinin kapalı olduğunun farkında değildir.
Gerçekte hedeflediği yere varabilmesi için önünde hiç bir engel yokken, anlaşılamayan bir nedenle yapmak istedikleri gerçekleşmez,olumsuz sonuçlanır.

EVLİLİK KISMETİ NASIL TUTAR
Uygulamanın başarıya ulaşması öncelikle Cenab-ı Hakk’ın iznine, sonrasında bizlerin gayreti,sizlerin inancına bağlıdır.
Burada çalışması gereken sadece biz değil, aslen bizden sonra sizlerin çalışmasıdır.

EVLİLİK NEDİR
Evlilik sonsuza dek bağlanmak demektir. Bizim inançlarımızda ölümden sonra yaşan da olduğu bilinmektedir Yaratıcımız çiftleri ve kendine amel edenleri ayırmayacağını söylüyor. Ancak insanlar onca şeyi ve mutlulukları en küçük engelde alt üst etmekte adeta yarışır hale geldiler.
Günümüz toplumunda incelendiği zaman giderek boşanmaların arttığını görmekteyiz. Ancak biz yinede bu evlilikleri kurtarmak için elimizden geleni yapma gayreti içinde olmalıyız. İnsanlar evlenmeye de boşanma korkusu için sıcak bakamaz hale geldiler.
Evlilik büyüsü böyle durumlarda biçilmiş kaftandır. Hiçbir zaman umudunuzu yitirmeyin. Gün doğmadan neler doğar diyen atalarımızın bir bildiği muhakkak ki vardı. Umutsuz asla olamaz. Güçlü olur ve evlilik büyüsünü korkusuzca yaptırın. Önemli olan işin ehli bir medyumla çalışarak bu sorunu sonsuza değin çözebilmektir. Çare size çok yakın. Bazen bir telefon kadar bana iletişim numaramdan ulasın..

%100 BAŞARILI İŞLEM YORUMLARIMI OKUMAK İCİN TIKLAYINIZ..

BÜYÜ ÇEŞİTLERİ
 •  Geri döndürme büyüsü günümüz şartlarında  daha  çok ilişkilerde akla gelen bir yöntemdir.  Eş veya  sevgilinizin sizden uzaklaştığını hissettiğiniz  durumlarda, ilişkinin yeniden eski halinde..
  ------------------------------------------
 •  Aşk ve sevgi büyüleri arasında Canbar  büyüsü en etkili aşk  büyüsü olmaktadır.Çeşitli  sebepler  ile ayrılmış sevenlerin kavuşması için  ve ev...
  ------------------------------------------
 •  Evlenmek isteyip de bir türlü  evlenemeyen  Ortada bir sebep yok  olmasına ragmen karşı  tarafı bir türlü  evlenemeye ikna edemeyen iki  çiftin evlenmesi için yapılan.
  ------------------------------------------

 •  Büyü çeşitlerine göre değişir büyü bozma işi ilmi havas  hocalarına ait bir konudur ve ehli olmayan insan her ne kadar  dua ve ayet okursa okusun büyüler bozulmaz.Medyum hakan  büyü bozmada kendini dünyaya tanıtmiş...
  ------------------------------------------
 •  Bağlama Büyüsü, ilişkilerinde yaşanan problemlerin çözümü amacıyla  yapılan Karı- koca arasında yaşanan sorunlar, bir süre sonra değişen  sevgilinin, ilgisiz eş veya nişanlının, çevresindeki insanların..
  ------------------------------------------
 •  Ayırma büyüsü İki kişiyi birbirinden ayırmak, sevgiliyi veya eşleri birbirinden  ayırmak amacıyla yapılan büyülere Ayırma Büyüsü adı denir. Genelde iyi niyet  taşımayan kişilerin...
  ------------------------------------------

 •  muhabbet büyüsü eşler arasında huzursuzluk ve muhabbet bitmiş anlarda  kullanılır Evinizde hergün kavga anlaşamamak mı var eşinizle artık  konuşamaz halemi geldiniz 
   birbirinize sözleriniz...
  ------------------------------------------
    KISMET AÇMA BÜYÜSÜ
   Kişiye özel olarak yapılan bu  çalışmada, kısmeti kapalı  olduğu düşünülen kişi  hakkında ön bilgiler alınır ve  Ruhani Alemden destek alınarak gerçekte kişinin önünde bir engelin olup olmadığı tespit
  ------------------------------------------
    PAPAZ BÜYÜSÜ NEDİR
   papaz büyüsünün  yapılış şekillerinin  iki çeşidini anlatıyorum bunun  birincisi kadınınaybaşı kanı veya erkeğin menisi ile yapılır. Esasen  ikiside doğrudur. .
   ------------------------------------------

Hizmet verdigim iller